Füsioteraapia kodus

Lehekülg on täienemisel

Koduteenus on suunatud peredele, kes soovivad teraapia sessiooni oma kodus või laste puhul saab füsioteraapiat läbi viia ka näiteks lasteaias.

Koduteenuse eeliseks on perele väiksem ajaline kulu (ei pea raviasutusse minema). Laste puhul loeb kindlasti tuttav keskkond, kus harjutusi sooritatakse. Samuti saab kasutada koduseid võimalusi/vahendeid tunni läbi viimisel, millega vanem saab ise jätkata. Koduteenuse intensiivsus sõltub vajadusest, kas iganädalased või -kuulised regulaarsed kohtumised, kus vahepeal tuleb endal harjutusi teha või siis paari-kolme kuu tagant jälgimine-nõustamine, et kõik läheks soovitud eesmärkide suunas.

1. Laste füsioteraapia ja koduujutamine

Koduteenuse aeg on keskmiselt 30-60 minutit ning tuleks valida aeg, mil laps on päevast rütmi arvestades kõige aktiivsem, samuti söönud ja puhanud. Lapsevanemana ole valmis tunnis kaasa lööma ja tegema vajadusel märkmeid, sest õpetan harjutusi ja võtteid, mida saate iseseisvalt lapsega kohtumiste vahel teha.

Teenus on suunatud väikelastele 2 elukuust kuni 18 elukuud. Vabade aegade olemasolul ka vanematele lastele ja kokkuleppel lasteasutuses.

2. Varajane sünnitusjärgne taastumine ja jälgimine

Peale sünnitust 8- 12 nädala jooksul toetan naist koduses keskkonnas. Nõustamine on seotud igapäevaste tegevustega, mis toetavad naise taastumist – liikumine, kerge võimlemine ning lapse kandmise tehnikad kiiremaks taastumiseks.

3. Sünnitusjärgne füsioteraapia ja treenigutega alustamine

Mõeldud naistele, kes soovivad mis iganes ajal peale sünnitust alustada treenimist päris algusest ning liikuda teadlikumana rühmatrennidesse või jõusaali.

4. Kõhu või vaagnapõhja operatsioonijärgne füsioteraapia

Järk-järguliselt keha treenivad harjutused, kus fookus on kõhu- ja vaagnapõhja lihaste taastamisel ja tugevdamisel.