Mamaco® pehmed meditsiinilised kõhubandaažid naistele


Idee Mamaco® bandaažide loomiseks tekkis minu enda vajadusest leida toimiv rasedusaegne ja sünnitusjärgne bandaaž. Samuti soovist pakkuda oma klientidele efektiivset lahendust perioodil, mil tervisemured võivad võimenduda. Mitmete aastate jooksul otsisin, uurisin ja testisin erinevaid tooteid. Nüüd olen loonud bandaaži, mida julgen soovitada naistele nii raseduse ajal kui ka sünnituse järgselt kasutamiseks. Usun, et naine ja tema tervis on olulised ning vajavad sama palju tähelepanu kui uus ilmakodanik.

– Kadri Kruusmägi, väikelaste ja naiste tervise füsioterapeut, kolme lapse ema –

Ainulaadsed kõhubandaažid Eestis


Mamaco®
on kodumaine bränd, mille alt toodetakse Pärnumaal pehmeid meditsiinilisi kõhubandaaže. Kõhubandaažid on loodud eelkõige naistele raseduse ajaks ja sünnitusjärgseks taastumiseks, kuid oma kasutusotstarbe poolest sobivad need kõhubandaažid kõigile kõhuoperatsioonide, sealhulgas korrigeeriva kõhuplastika järgselt.

Sertifitseeritud puuvilla- ja bambuskangast kõhubandaažid erinevad suuresti teistest Eesti turul pakutavatest bandaažidest. Esiteks juba spetsiaalselt valitud pehme kangamaterjali, aga ka oma funktsionaalsuse ja võimalikult pika kasutusaja poolest – üks toode sobib raseduse ajal ja sünnituse järgselt kasutamiseks. Erinevad mudelid pakuvad kõhu- ja vaagnapiirkonna toestust kui ka termoteraapia võimalust alakõhule ja -seljale võimaldades seeläbi valuvabamalt igapäevatoimingutega tegeleda. 

 

Rohkem infot leiad Mamaco kodulehelt